Vazgeçilmez Yaz Kombinleri

27.06.2020
74
Okuma Süresi: 2 dk, 21 sn

Vazgeçilmez yaz kombinleri hakkındaki yazımızı gelin birlikte inceleyelim. Hem gündüz hem de geceleri kullanabileceğiniz parçalar ve içerisinde hem rahat hem şık hissedebileceğiniz kombinler yapmanız için işte detaylar;

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

Vazgeçilmez Yaz Kombinleri

1) Mini Kot Şortlar

Mini veya orta boydaki şort modelleri yazları her kadının dolabından olması gereken kıyafetlerden biridir. Rahat olduğu kadar da üzerine giydiğiniz parçalar sayesinde mini şortunuz ile şık kombinlere imza atabilirsiniz. Hem gündüz hemde gece kullanabilirsiniz. Üzerine beyaz  tshirtler ile gündüz, şık bir gömlek ile gece dışarıya çıkarken bu şortları kullanabilirsiniz. Yazın vazgeçilmez ve kurtarıcı parçalarından biri olacaktır.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

2) Tulumlar

Yazın vazgeçilmez kıyafetlerinden tulumlar ile gün boyu çok rahat hareket edeceksiniz. Tulumun altına giyeceğiniz hasır terlik ve hasır çantanız ile günün her saatine uyum sağlayabilirsiniz.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

3) Maksi Boy Elbiseler

Yazın dolabımızın olmazsa olmazlarından maksi boy elbiseler ile hem sandaletler hem de topuklu ayakkabılarınız ile bu elbiseleri şık hale getirebilirsiniz.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

4) Büyük Şapkalar

Sıcak yaz günlerinde sizi güneşten koruyan şapkalar ile şık görünebilirsiniz. Kahve tonlarındaki bu büyük şapkalar kombininize farklı bir hava katacaktır.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

5) Kanvas Çantalar

Bu çantaların modası her yaz devam etmektedir. Yazın plajda kullanabildiğiniz bu çantalar hem hafifliği hem de şık görüntüsüyle dışarı çıkarken sizi kurtaran parçalardan biri olacaktır.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

6) Beyaz Tshirt

Beyaz tshirtleri mini kot şortlarınızın üzerinde, kot eteklerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Modasını hiç kaybetmeyen bu tshirtler hayatınızı kurtaracaktır.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

7) Hasır Terlikler

Dönemi eskimeyen bir diğer aksesuar ise hasır terlikler. Her yaz kombininizi tamamlamak için kullanabileceğiniz bu ürünleri uçuş uçuş elbiselerinizin, kot şort ve eteklerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kıyafetinizi tamamlayıp hem spor hem de şık görünmenizi sağlayacaktır.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

8) Renkli Fularlar

Beyaz tshirtlerinizin, dekolte veren bluzlarınızın ve tiril tiril elbiselerinizin üzerinde tamamlayıcı görüntüsüyle görenlerin gözlerini kamaştıracaksınız. Bu yaz fularlara yatırım yapmanızda fayda var.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

9) Şort Etekler

Etek modellerin daha rahat olan şort etekler geçmişten günümüze her dönem kullanılmıştır. Etekler gibi oturup kalkarken rahatsız olmadan kullanabileceğiniz şort eteklerin üzerine ince askılı bodyler ile kullanabilir. Büyük aksesuarlar ile şıklaştırabilirsiniz. Bunlar halka küpeler ya da büyük kolyeler olabilir.

Yaz Kombinleri
Yaz Kombinleri

2020 Yaz Sokak Modası
2020 Mayo-Bikini Modelleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.