Yaz İçin Takı Önerileri

13.06.2020
75

Mevsimlere göre etraf nasıl değişiyorsa bizler de takı seçimlerimizde değişiklikler yapıyoruz. Yazın her şeye yansıyan haraketlilik, aydınlık o rengarek canlılık kıyafetlerimizle birlikte tamamlayıcılarımız olan takılarımıza da yansımalı.

Yaz İçin Takı Önerileri
Yaz İçin Takı Önerileri

Metal Takılar

Işığı yansıtır ve dikkat çeker aynı zamanda hemen hemen her kıyafete de yakışır. Metal ve taşlı olması tercih edilebilirliğini artırıcı bir artı olabilir. Bisiklet yaka kıyafetlerin üstüne uzun kolyeler, halka ya da uzun küpe kalın bileklikler tercih edilebilir. Halhallar yaz için en uygun takılardandır. İki üç kat zincirli aralarda taşları ya da yıldızlı halkalı eklemeli olması daha hoş olacaktır. Yüzükler tas detaylı ya da düz metal olabilir.Yakası açık kıyafetlerde kolyeler kısa küpeler ve bileklikler de tercihe ve kıyafete göre seçilebilir. Halhal bileklik seçiminin tersi şeklinde tercih edilebilir.

Yaz İçin Takı Önerileri
Yaz İçin Takı Önerileri

Renkli Takılar

Turuncu, kırmızı, mavi gibi canlı renkler başta olmakla birlikte ten rengi dikkate alınarak sarı, gül kurusu, gri renkler de kullanılabilir. Kıyafetlerimiz daha çok açık renk olacağından ve renkli giyilmeye daha çok meyledildiğinden belirttiğimiz renkler her şeye uymayabilir. Açık mavi kıyafet üstüne koyu mavili takılar tercih edilmesi gibi bir uyum sağlayabilir ya da mesela bilekliklerde siyah ve kırmızıyı ya da beyaz ve kırmızıyı birleştirerek uyumsuzluğu azaltabiliriz. Halhallarda renkli tercihler yapıldığında üç dört renkli halhal birlikte kullanılabilir. Aynı rengin farklı tonlarıyla, zıt renklerle ya da beyaz ve siyahı araya alarak iki canlı rengi kullanabiliriz.

Yaz İçin Takı Önerileri
Yaz İçin Takı Önerileri

Boncuklu Takılar

Parlak ve mat renkli boncuklar vardır ikisi de kullanılabilir kişinin tarzına göre ama bizim tavsiyemiz parlak boncuklu takıları kullanmanızdır. İki türü birlikte de kullanabilirsiniz kolye ve halhallarınızda parlak boncuk kullanırken bilekliklerinizde ve küpelerinizde mat detaylara yer verebilirsiniz.

Yaz İçin Takı Önerileri
Yaz İçin Takı Önerileri

Deniz Kabuklu Takılar

Şüphesiz yaz gelince plaj şapkalarına aksesuar olarak, küpe, kolye ve halhallarda model olarak çokça görürüz. Bu ürünlerin talebi de azımsanmayacak düzeydedir. Yazı yansıtmasıyla birlikte hoş bir görüntü de verir. Daha çok spor ve plaj kombinlerimizde kullanabileceğimiz takılardır. Yaza uygun ten makyajı ve deniz kabuklu küpe veya halhallarla oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Yaz için ten makyajı önerilerimiz için “Yaz Makyajı” yazımıza göz atabilirsiniz.

Yaz İçin Takı Önerileri
Yaz İçin Takı Önerileri

2020 Makyaj Trendleri’ne Göz Atmak İster Misiniz ?
Düğün İçin Oje Önerileri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.