Terazi Burcu Özellikleri

03.06.2020
95

Terazi burçları gerek kadın olsun gerek erkek kabalıktan hiç hoşlanmazlar. Teraziler insanları severler ama, büyük kalabalıklardan hoşlanmazlar. Her ne kadar bir terazinin her zaman dengeyi sağladığı söylense de Terazi burçları bunu kendi hayatların da çok da sağlayamazlar.

Terazi Burcu Özellikleri
Terazi Burcu Özellikleri

Teraziler zeki insanlardır. Ama aynı zamanda inanılmaz derecede saf ve kolay kandırılırlar. Konuşmaktan kulaklarınızı sağır edebilirler, bunun yanı sıra çok iyi dinleyicidir. Ara bulucu gibi işleri yapmaya bayılırlar. İş kendilerine döndüğünde, durum pek de iç açıcı olmaz.

Her zaman yanlarında birilerini ararlar. Çok zarif ve naif kişiliklerdir. Modayı yakından takip ederler, güncel konularda her türlü bilgiye sahiptirler. Sosyal çevrelerinde her zaman akıl danışılan ve her türlü organizasyonun baş mimarıdırlar.

Çabuk sinirlenmezler, fakat sinirlendiklerinde kontrolden çıkabilirler. Aşk hayatları hareketlidir, hiçbir aktiviteden geri kalmayı istemezler. Partnerlerine karşı son derece kibar, romantik ve ilgili olurlar. Bir ikizler kadar olmasa da Teraziye de flörtöz diyebiliriz. Dikkatlerini biri çekmişse eğer bir yolunu bulup diyalog sağlamaktan kaçmazlar. Bu nedenle tavsiyem Terazi’mizin dikkatin de kalalım….

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.