Fit Görünmek İster misin?

Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. Yaz yaklaşıyor, daha güzel görünmek için henüz geç kalmış değilsin. Her kadın görünüşünden memnun olmak ister. Ve bunu başarmak hiç de zor değildir. Kadınların içgüdüsü, duyguları her zaman karşı cinsten daha farklıdır. Örnek vermek gerekirse kadınların hisleri çok kuvvetlidir ve bu gizemi çözmek çok da mümkün değildir. Kadınların böylesine güzel yetenekleri varken fit görünmek istiyorlarsa bu istekleri çok da zor olmayacaktır. Çünkü kadınlar neyi isterlerse başarabilirler.

Nasıl Fit Olunur
Nasıl Fit Olunur

Fit görünmek için yapman gereken her şey burada, incelemeye ne dersin?

  • Bol Su Tüketimi

Eğer su tüketiminiz az ise yağ oranınız gittikçe artmaya başlayacak ve kilo almaya başlayacaksınız. Su tüketmeniz metabolizmanızı daha aktif hale getirerek kilo almanızı önleyecek ve daha fit vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Eğer su tüketmekten hoşlanmıyorsanız suyun içine salatalık ya da elma ekleyerek aromasını değiştirebilirsiniz. Daha fit bir görüntü için su tüketiminizi düzenli hale getirin.

Bol Su Tüketimi
Bol Su Tüketimi
  • Yeşil Çay Tüketimi

Uzmanlara göre kahvaltıda yeşil çay tüketimi metabolizmayı hızlandırıyor. Azmanlar sık tüketilmemesi konusunda uyarıyor. Eğer gün içinde kullanılacaksa yemek sırasında kullanılmasını daha uygun bulduklarını dile getiriyorlar.

Yeşil Çay Tüketimi
Yeşil Çay Tüketimi
  • Öğle Arası Yürüyüşleri

Eğer çalışıyorsanız ve vaktim yok diyorsanız öğle arasında yürüyüş yapmayı düzenli hale getirmelisiniz. Düzenli yürüyüşler vücudunuza gerekli D vitaminini almanızı sağlar, güneş bu besini almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca ruh halinizin de olumlu yönde değişmesine yardımcı olacaktır.

Öğle Arası Yürüyüşleri
Öğle Arası Yürüyüşleri
  • Doğru Egzersiz Yapmak

Doğru egzersizleri yapmak kilo kontrolünüzü sağlayacaktır. Aniden ve yanlış egzersiz yapımları vücut da ağrılara sebep olur. Doğru egzersizler daha iyi hissetmenize ve daha verimli sonuç almanıza yardımcı olacaktır. İyi bir duruş için kesinlikle yaptığınız egzersizlere önem göstermelisiniz.

Doğru Egzersiz Yapmak
Doğru Egzersiz Yapmak
  • Ağırlık Çalışma

Doğru şekilde ağırlık çalışmak vücudunuzun sıkılaşmasına ve daha fit bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Spor hocanıza danışarak ağırlık çalışma egzersizlerine başlayabilirsiniz. Doğru şekilde yapılan ağırlık çalışması ile kemik sağlığınızı güçlendirir. Daha uzun süre yorulmadan yüzmek, koşmak, bisiklete binmek istiyorsanız kesinlikle ağırlık çalışmanız gereklidir. Kesinlikle ağırlık egzersizlerini kendiniz planlamayız, spor hocanız ile birlikte planlama yaparak çalışmaya devam edebilirsiniz. 

Ağırlık Çalışma
Ağırlık Çalışma
  • İnanç

Başarmak inanmanın yarısıdır. Özgüvenininiz tam olmalı. Eğer kendine güvenmez ve öz güven eksikliği yaşarsanız hiçbir şey başaramazsınız. Beyniniz ile kendinize inanın ve kendi güçsüzlüklerinizi tanıyın. Beyniniz ile inanarak bunu gerçek Dünyaya yansıtın. Mutluluğun asıl sırrı farkında olmaktır. İstediğiniz her şeyin farkında olun. Ve başarın.

İnanç
İnanç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.