Koç Burcu(21 Mart – 20 Nisan) Özellikleri

01.06.2020
139

Son günlerde zorlu tavırları elinizi kuvvetle sıkışı ve güler yüzüyle olağan üstü dostça davrananan biriyle tanıştınız mı ? Tanrı yardımcınız olsun.

Koç Burcu Özellikleri
Koç Burcu Özellikleri

Herhalde bir koç size el koymuş olmalı. Koçlar genellikle heyecanlı tavırları, idealist fikirlerin den asla vazgeçmezler. Genellikle bir koçu yanlışlar karşısında savaşırken bulacaksınızdır. Fikirlerini yüksek sesle söylemekten asla çekinmezler.

Hedefleri karşısında gayet hırslı bir yapıya sahip olan koç burçları ,hayatın bir çok alanında da hırslı ve azimli tavırlarını sergileyebilirler. Koç , burçlar aleminin ilk yıldızıdır. Tıpkı balığın ölümü, ruhun bilincini temsil etmesi gibi, Koçta doğumu temsil eder. Koç sadece kendisinin bilincindedir. O, burçlar aleminin bebeğidir. Kendi ihtiyaçları her şeyden önce gelir.

Koçun muhteşem inadıyla karşı karşıya kaldığınızda yapacağınız ilk şey onun bir bebek olduğunu hatırlamak ve keyif aldıkları herhangi bir şeyi yapmanız onu bu inattan vazgeçirecektir. Unutmamalıyız ki, burçlar aleminin bebeği olan koç burcuna büyük bir şevkat ve samimiyetle yaklaştığınızda karşılığını misliyle alacaksınızdır. Eğer bir gün mucizesiz kalırsanız , size yürekli , ateşli hayaller içine sarılmış yenilerini yaratacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.