İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran) Burcu Özellikleri

01.06.2020
150

Konuşmasına dahi yetişemediğimiz bu insan İkizler olsa gerek. Merkürün yönettiği İkizler der ki; kendimi düşüncelerim yoluyla arıyorum. Tamamen mantık odaklı olan İkizlerimiz aynı zamanda hayat yolunda iyi bir cambazdır.

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran) Burcu Özellikleri 1 – ikizler burcu

Rütinden asla hoşlanmayan kendini kafese kapatılmış hisseden İkizler Yay kadar olmasa da özgürlüğüne düşkündür. Çok sık değişken bir ruh hali içinde olan İkizlerimizi kontrol altında tutmak pek de mümkün olmaz. Çok konuşkan olmalarından mütevellit korkunç bir ikna kabiliyetine sahip olup aynı zaman da en eğlenceli ve tek eğlenceli burçtur. İkizlerin duyguları yok denilecek derecede azdır. Yüzeysel olmayı tercih eden İkizlerimiz aynı zamanda çok zekidirler.

En sıkılgan burç özelliğine sahip olup meraklı yapılarıyla ve sürekli soru sorarak sizi çileden çıkarabilirler. Çok çabuk kavraya bilen bir beyne sahip oldukları için mesleki hayatta ciddi başarı sağlarlar. Oldukça flörtöz bir yapıya sahip olan bu güçlü karakterimiz, akıl oyunlarında oldukça sinsidir, çok rahat yalan söyleyebilirler. Burçlar diyarının en korku salan karakteri olan Akrebimizin korkulu rüyasıdır. Umursamaz tavırlarıyla hayatı tamamen bir panayır edasıyla yaşayan ve yaşamı boyunca sadece kendine hizmet eden, koşullar ne olursa olsun asla ve asla yenilgiyi kabul etmeyen, aşklarını ve dostluklarını anı yaşayarak renklendiren kontrolü sadece kendisine has sağlayan, güçlü ve yenilmez kahramanımız olan İkizleri tadında yaşamak gerek diyorum…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.