Güneş Tutulması

16.06.2020
182
Okuma Süresi: 1 dk, 33 sn

21 Haziran’da yengeç burcunda güneş tutulması meydana gelecek. Buna geri hareketle olan Merkür’de eşlik edecek. Güneş hedeflerimizi temsil edeceğinden tutulma yengeç burçlarını bir hayli yoracak.

Güneş Tutulması
Güneş Tutulması

Güneş Tutulması

Yaklaşık 18 aydır devam eden oğlak ve yengeç yengeç burcu aksında meydana gelen tutulmaların sonuncu güneş tutulması olacaktır. Geçtiğimiz günlerde ki ay tutulmasının devamı kabul edilen bu tutulma uzun zamandır süre gelen ev, aile, evlilik ile ilgili konuları çözüme kavuşturacaktır. Çözüme ulaşacağımız bir güneş tutulması bizi bekliyor. Güneş gitmek istediğimiz hedefleri, seçimlerimizi temsil ettiği için tutulma, kadersel döngüleri peşinde sürükleyecektir. Güçlü ve azimli başlangıçlar yaşayacağımız bu tutulma bir çoğumuzu daha güvende kalmak için yaşam hedeflerini belirleyecek ve oda daha istikrarlı devam edecektir.

Güneş Tutulması
Güneş Tutulması

Yengeçler geçmişi koruma, geleceği garanti altına alma, ailesine sahip çıkma gibi prensipleri ile bilinir. Bu tutulma yengeçleri bahsi geçen konularda olduğundan daha fazla istikrarlı kılacaktır. İlişkiler içinde güneş tutulmasını baz alırsak eğer Merkür’ de geri hareketlerde olacağı için özellikle duygusal krizler yaşanabilir. İletişimde zorlanma, yanlış anlaşılmalar ve alınganlıklar çok fazla yaşanabilir. Sevgili okurlara tavsiyem bu dönem ortaya çıkacak olan stres, yüklü olaylar tamamen güneş tutulması ve Merkür gerilemesinden kaynaklı olduğunu unutmamalı, daha sabırlı ve olayların çözümlenmesi adına zaman vermek akıllıca olacaktır. Evren kendi dengesine ve akışına göre bir süre sonra birçok çözümü ve yeniliği size sunacaktır.

Yengeç Burcu Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını
Yengeç Burcu Erkeği

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.