Düğün İçin Oje Önerileri

07.06.2020
66

Düğün süreci heyecanlı ve bir o kadar da stresli bir süreçtir. Gelin adayları sürekli bir tercih yapmak ve bir karar vermek zorundadır. Gelinliği, ayakkabısı, duvağı derken gelin adaylarının kafası oldukça karışabilir. Belki de bu özel günümüzde kendimizi iyi hissetmemize sağlayan en önemli unsur makyajımızdır. Yapılan gelin makyajı hemen hemen kalıplaşmış makyaj ton ve teknikleriyle yapılır. Bu noktada en fazla seçeneğimizin olduğu en önemli kararlardan biri de tırnaklarımızın nasıl göründüğüdür. Gelinliğin genellikle beyaz olması tercihlerimizin artmasına neden olur. Konseptiniz, gelinliğiniz ayakkabınız ile birlikte bir bütün olmalı ve tarzınızı oluşturmalısınız.
Haydi gelin bu mutlu gününüzde tarzınıza en uygun oje seçeneklerine bakalım.

Düğün İçin Oje Önerileri
Düğün İçin Oje Önerileri
 • French

  Modası hiç geçmeyen temiz ve bakımlı duran french gelinlikle oldukça uygundur. Başta salon düğünleri olmak üzere her konseptte kullanılabilir. Kabarık simli ve ışıltılı bir gelinlik tercih ettiyseniz sizin için french oje oldukça uygundur. Günümüzde gelinlerin en fazla tercih ettiği modellerden biridir. Eğer görünmek istiyorsanız bu modeli kullanmamalısınız.
French
French
 • Nude Tonlar

  Nude tonlar da french gibi risksiz renklerden biridir. Krem tonları, hafif kahverengiye yakın tonlar özellikle pudra pembe en çok tercih edilenler arasında. Gelin çiçeğiniz çok renkli ve dikkat çekici ise bu renk tonları sizin için en uygun renklerden biridir.
  Kır düğünü ve havuz başı düğünleri için uygun görünen renklerdendir. Uçuş uçuş gelinliklerle oldukça güzel duracaktır.
Nude Tonlar
Nude Tonlar
 • Renkli Tonlar

  Alışılmışın dışına çıkmak ve farklı olmak istiyorsanız renkli ojeler tam size göre demektir. Düğün konsepti, gelin çiçeği ya da ayakkabılarınız ile uyum sağlayabilecek renkleri tercih etmeniz en doğru yol olacaktır. Uçuk mavi, kırmızı, pembe, lila tonları tercih edilebilecek renkler arasında. Özellikle köy konsepti ve kır düğünü için oldukça uygun olan renkli tonlar, kısa gelinlikler ve daha marjinal tasarımlı gelinlikler için uygun olacak ve sizin tarzınızı yansıtacaktır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tırnaklarınızın çok uzun olmamasıdır.
Renkli Tonlar
Renkli Tonlar
 • Ombre Stili

  Saçlarda oldukça popüler bir tarz olan ombre stili ojede de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. İki veya üç rengin kullanıldığı ombre tarzında daha çok aynı rengin farklı iki tonu kullanılıyor. Daha çok salon düğünleri ve dantelli gelinlikler için ombre tarzı tırnaklarla oldukça şık ve bakımlı duracaksınız.
Ombre Stili
Ombre Stili
 • Simli Ojeler ve Taşlı Süslemeler

  French oje sade olur renkli oje ise riskli diyorsanız tam size uygun olan renk taş süslemeli veya simli oje kullanabilirsiniz. Daha çok salon düğünleri için uygun olabilecek simli ojeler saten kumaşlı gelinliklerle çok uyumlu duracaktır. Taşlı süslemeler veya beyaz simli ojelerle kabarık ve prenses model gelinlik tercih ettiyseniz tam bir prenses gibi görüneceksiniz.
Simli Ojeler ve Taşlı Süslemeler
Simli Ojeler ve Taşlı Süslemeler
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.