Temmuz Ayı Burç Yorumları

01.07.2020
194
Okuma Süresi: 3 dk, 58 sn

5 Temmuz’da oğlak burcunda bir ay tutulması meydana gelecektir. Birçok konuda sonlanmalar yaşayacağımız bir dönem olacaktır. Hedeflediğimiz değişimler için artık harekete geçme gücü bulacağımız ve haziran sonunda ki güneş tutulmasında hayatımızda yer alan bazı temaların kapanışı niteliğinde bir ay tutulması olacaktır.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Tutulmanın burçlar üzerinde ki belli başlı etkilerini anlattığımız bu makale de önümüzde ki üç hafta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Bilmelisiniz ki tutulma olayları evlere ve açılara göre yorumlanmaktadır. Sadece burçlara tek bir konuda ısrarcı olduğu için sizi önümüzde ki üç hafta yaşanacak olan konuları özetledik. Şimdiden hayatınızda kolaylık ve esenlikler diliyoruz.

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu tutulma hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınızı ve bunları uygulama zamanının geldiğinin habercisi olacaktır. Cesur olun. İş, aş ve diğer alanlarda tutulma sizi iyi yönde etkileyecektir.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Boğa Burcu

Ruhsal olarak sıkılacak olan boğalarımızı tutulma sürecinde sükûnete davet ediyoruz. Agresif bir ruh hali içerisinde olabilir. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu tutulma bazı sonlanmaları tetikleyebilir. İş ve aşk ilişkilerinde daha sakin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

İkizler Burcu

Bu tutulma ikizlerimizi duygusaldan ziyade daha çok finansal anlamda etkileyecek gibi görünüyor. Alacak verecek konuları, krediler gündemde olabilir. Biraz dikkatli davranmakta fayda var diyebiliriz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Karşıt burcunda gerçekleşecek olan bu tutulma ile birlikte ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlarla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Kendinizi ve ilişkilerinizi sorguladığınız bir dönem yaşayabilir ve artık sonlanması gerektiği kanaati ağır basabilir. Bu dönemde dostlarınızdan epey destek alacağınız görünüyor. Ortaklık alanında fırsatlar yaşayabilirsiniz. Merkür geri hedeflerinde olduğu için biraz beklemelisiniz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Aslan Burcu

İş konularıyla oldukça yoğun olan aslanlarımız bu tutulmada beklenmedik bir şekilde fırsatlarla karşılaşabilir. Tutulduğu ev itibari ile konusu ortaklık ve iş olan bu tutulmada karşınıza çıkan fırsatlar her ne kadar karşı olsa da beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Başak Burcu

Bu tutulma size yeni bir ilişki ya da var olan ilişkinizi ciddi boyuta taşıma yolunda fırsatlar verebilir. Seyahat konularında da size bir hayli imkan sunacak olan bu tutulma sizin yaşam seyrinizi bozmayacaktır.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Terazi Burcu

Sizin için mal ve mülk anlamında etkili olan bu tutulma ev alma planınızı tetikleyebilir. Ya da satma konularını hızlandırabilir. Merkür gerilemesini dikkate alarak yapılan her anlaşma sizin açınızdan faydalı olacak gibi gözüküyor.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Akrep Burcu

Bu tutulma plan ve projeler halinde olan zihninize daha da yoracak gibi gözüküyor. Yeni adımlar, farklı projeler alanında sizi bir üste taşıyor. Çevrinizden alacağınız sürprizler sizi bu dönemde motive edecek gibi gözüküyor.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Yay Burcu

Hobilerinize yöneldiğiniz bir tutulma sizi bekliyor ve gelir sağlayabileceğiniz ortada yenilik içerisinde bir ruh yapısı içerisinde olabilirsiniz. Akışına bırakıp içinizden geldiği gibi davranmanız sizi daha mutlu edecektir.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Oğlak Burcu

Bu tutulma aşk hayatınızda bir sürprize gebe. Aynı zamanda iş alanında da sürpriz gelişmeler kapınızda diyebiliriz. Karşıt grubunuz olan yengeci baz alırsak sizde tutulma etkisiyle melankoli bir ruh halinde bir müddet dolaşabilirsiniz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Kova Burcu

Birtakım yatırımlar, projelerle meşgulsünüz. Bunları Gün yüzüne çıkarma zamanı geldi sanırım. Bu tutulma sizin iş hayatınızı daha fazla kapsadığı için bu konuda üzerinde uzun zamandır çalıştığınız projeler yirmi güne kadar aktif hale gelebilir. İlişkinizde kendinizi ifade edemediğiniz bu dönem, biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Balık Burcu

Bu tutulma sizin sorumluluk duygularınızı biraz depreştirebilir. Daha özverili olma ve yeni arkadaşlıklar kurma hissiyatın da olabilirsiniz. Uranüs etkisi alan bu tutulma ilişkiler konusunda sizin heyecanlı bir döneme gireceğinize işarettir. Tabi gizli düşmanlarınızı göz ardı etmemeli ve kontrollü olmakta fayda var diyebiliriz.

Burç Yorumları
Burç Yorumları

Güneş Tutulması
Merkür Gerilemelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.