Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Özellikleri

01.06.2020
171

Boğalar her zaman o güçlü, sessiz davranışlarından tanıyabilirsiniz. Eğer doğumunda güçlü bir ikizler ,Koç veya Yay etkisi almışsa geveze olması çok mümkündür.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs) Özellikleri 1 – boga burcu 1

Âmâ tipik bir boğa ihtiyatlı hareket etmeyi ve düşünüp taşınarak konuşmayı sever. Boğalar genelde ağır kanlıdırlar. Yaşamları genelde sakin ve bolluk içerisinde geçer. Enrjisel olarak güçlü yetilere sahip boğalar her alanda metanetli planlı ve dik davranışlar sergilerler. Keyif yapmayı seven boğalarımız adrenalinden her zaman uzak durmayı tercih ederler, tatbiki bunu güçlü bir mars açısı almış boğalar için söylemiyoruz.

Çok çabuk sinirlenmeyen boğalar kızdıklarında çok tehlikeli olabilirler, öfkelerini daha çok fiili davranışlarla sergilemeye müsait olan Boğa’ya çok ta fazla yaklaşmanızı tavsiye etmem .Genel  yaşamın büyük bir bölümünü keyfe ayıran boğalar bunun içerisine aşkı karıştırmadan duramazlar. Bir akrep kadar olmasa da sekse düşkündürler, Genelde hayatın yeşil çayırlarını parsellemiş olan bu arkadaşımızın hayat felsefesin de har zaman huzuru bulacağınızdan eminim.             

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.