Beyaz Pantolon Nasıl Kombinlenir ?

23.08.2020
72

Beyaz pantolon nasıl kombinlenir ? Sorusuna cevap arayanlar bu cevabı yazımızda bulabilir. Giyim kuşam son derece popüler olan bir sektördür. Giyimimize her zaman önem veririz. Beyaz pantolonlar genelde yazları çok tercih edilen bir pantolon rengidir. Beyaz pantolon ile kombinleyeceğiniz çeşitler bir hayli fazladır. Öncelikle pantolon kumaşına göre bir seçim yapmalısınız beyaz kot bir pantolon tercih ettiysek yanına spor bir siyah t-shirt uygun olur. Veya kış aylarında gri,kahverengi tonlarında bir kazak ile uzun siyah bir çizme ve hoş bir gri ceket güzel bir kombin çıkarabilir.

Keten kumaş beyaz kot pantolon ile hoş bir beyaz gömlek güzel siyah ceket ile günlük hayata uygun bir  kombin de yapabilirsiniz. Tesettür giyim içinde beyaz pantolon ile uzun kahverengi bir kazak uygun olabilir. Kombin  yapmak görünüşünüzü hoş göstermek açısından son derece önemlidir. Peki doğru kombin nasıl yapılır ?

Beyaz Pantolon Nasıl Kombinlenir ?
Beyaz Pantolon Nasıl Kombinlenir ?

Kombin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kıyafetlerinizi kombinlerken öncelikle bu kıyafetlerinizi nerede giyeceğinize kara verin. Resmi bir davet için mi , arkadaşlarla dışarıya çıkmak için mi yoksa sevgili ile buluşmak için mi gibi soruları kendinize sorarak ona uygun kıyafetleri belirleyin kıyafetinizi belirledikten sonra uygun renk tonlarını seçin. Küpenizden ayakkabınıza kadar renk tonlarının kıyafetleriniz ile uygun olması çok önemlidir.

Bir arada kullanınca hoş durmayan renklerden kesinlikle kaçının. Bir diğer husus ise gün içinde rahat etmeniz açısından konforlu ve rahat edeceğiniz kıyafetleri kombinlemeye dikkat edin. Hoş görünümün yanında rahat etmeniz de son derece önemlidir. Bulunduğunuz ortamda rahat edemediğiniz kıyafetler sebebiyle gergin olabilirsiniz ve gününüzün güzel geçmesine engel olabilir. Kombin yaparken ayrıca mevsimsel durumları göz önünde bulundurun. Yağmurlu bir havada beyaz tonları giymekten kaçının zira beyaz rengi çamur ve benzeri gibi lekeleri çok çabuk tutar ve gösterir. Bunun yanı sıra güneşli ve açık havalarda daha açık renk tonları kullanmanız hem sağlınız için hemde görünüşünüz için son derece fayda sağlayacaktır. Sizde bu hususlara dikkat ederek güzel kombinler yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.