Adam Gibi Adamlar : Babalar

Herkesin bildiği üzere Babalar günü yaklaşıyor. Alışılmışın dışında anlamlı ve bir o kadar duygusal mesajlar seni bekliyor. Hediyeye bile gerek kalmayacak, işte o tüm içtenlikle yazılmış babalar günü mesajları.

Adam Gibi Adamlar : Babalar

Hediyelere bile gerek kalmayacak, işte o tüm içtenlikle yazılmış babalar günü mesajları.

Babalar Günü
Babalar Günü
  • Bu hayattaki en değerli varlığım, keşke yanında olup o mis kokunu içime çekebilseydim ama olsun, bugün senin günün benim tonton babam, Hayatım boyunca beni bir melek misali koruyup kolladığın ve sevgini bir an esirgemediğin için sana minnettarım, iyi ki evlat olarak beni seçtin kendine. Seni çok seviyorum bu hayattaki yaslandığım duvarım.
  • Yaşama sebebim, hayatım boyunca dizlerim yara almasın diye çabalayan, düşsem de elimden daima tuttuğun için teşekkür ederim. Babam olmandan gurur duyuyorum. İyi ki babamsın koca çınarım babalar günün kutlu olsun.
  • Herkes bu hayatta kendi şansını kendisi yaratır. Benim en büyük şansım senin babam olmandır. Bana bu hayatta sunduğun her şey için sonsuz teşekkürler. İyi varsın canım babam.
Babalar Günü
Babalar Günü
  • Küçükken ne çok koştun peşimden. İlk bisiklete binişim, ilk düşüşüm, ilk dizlerimi yaralayışım, ilk emekleyişim, ilk ellerini tutuşum. Ne çok ilkler yaşattın bana ve en önemlisi ne çok baba anlamını bana hissettirdin. İyi ki benim babamsın. Seni seviyorum babacım.
  • Şimdi seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ah ne çok uğraştın bizleri bu hallere getirmek için ne çok yıprandın ne çok koştun peşimizden canım babam. Senin emeklerini asala ödeyemeyiz. Babalar günün kutlu olsun canım babam.
  • Bazı kahramanlar biz doğmadan önce kaderimize yazılmış olmalı, sen benim en güçlü kahramanımsın babalar günün kutlu olsun babacım. Seni çok seviyorum.
Babalar Günü
Babalar Günü
  • Bu hayattaki sevginin en hakikatlisi senin bana verdiğin sevgidir. Her ne olursa olsun yanımda dimdik ve benden emin durduğun için teşekkür ederim. Seni özlemle kucaklıyorum babacım. Yerini kimse dolduramaz.
  • Kızların ilk aşkı babaları olurmuş, sen benim hem ilk aşkım, ilk dostum, ilk bu hayatı önemseyişim, ilk arkadaşımsın. Bana bu ilkleri yaşattığın ve daima yanımda olduğun için teşekkür ederim canım babacım.
  • Ailemizin her hatırası, her heyecanı ve birlik oluşumuz gün geçtikçe eskiye olan özlemimi arttırıyor. Ne güzel zamanlarmış senin beni büyüttüğün yıllar. Bir an bile sana olan özlemim hiç dinmiyor. Günün kutlu olsun babam.

Ebeveyn Nedir ? Kime Denir ?
Dokunmanın İyileştirici Etkisi

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.