Akrep Burcu Özellikleri

03.06.2020
75
Okuma Süresi: 1 dk, 44 sn

Birisi Kasım’ da doğduğunu söylediği zaman, insanlar çoğunlukla gözle görülür bir şekilde irkilerek ve şöyle mırıldanarak “Aa siz bir Akrepsiniz!” derler. Bunu ya içten bir kokuyla ya da hayranlık ve saygıyla söylerler. Bu kaygı yerlimidir? kısmen evet. Akrepler zor insanlardır.

Akrep Burcu Özellikleri
Akrep Burcu Özellikleri

Aşkları da yaşamaları da kendi ihtiraslarından dolayı bir ömür entrikalıdır. Ciddi kıskançlık ve hasetliğe dönüşebilecek kadar duygular mutlaka barındırırlar. Eğer bir akrebin haritasında güçlü bir Mars açısı varsa, fazla yaklaşmayın derim. Akrepler iş haytalarında başarıyı çok çabuk sağladıkları için maddi konuları çok fazla sorun yapmazlar.

Bütün sıkıntı sosyal çevre ve aşk hayatlarıdır. Sekse düşkün olan Akrep’imiz bunu hayatın en ön planına yerleştirir. Bir Akrebin isteyip de elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Hırslı, azimli, tutkulu, kararlı son derece keskindir akrepler. Gece hayatına düşkünlükleri doğrudur fakat bunu bütün Akrepler için söyleyemeyiz, onlarda kendi aralarında iyicil ve kötücül olarak tanımlanır…

Kaybetmeyi asla kabullenmeyen bu burç iş, aşk, sosyal çevre dahil olmak üzere kazanmak için, emin olun zehrinin son damlasına kadar akıtacaklardır. Peki bütün bunlar neden? Çünkü bir Yengeç kadar hassas bir Balık kadar duygusaldır.

Bu su gurubu tabiatlı karakterimizin diğer su guruplarında farkı suyun buz tutmuş yanı olmasıdır ve kendini koruyacak güçlü bir savunma mekanizmasına sahip olmasıdır. Bir Akrebi asla alt edemezsiniz, asla bunun planını yapmayın çünkü, Akrep sizin bile henüz fark etmediğiniz zaaflarınızı keşfetmiş ve sinir uçlarınıza çoktan basıyordur. Onunla baş edebilmek için konu her ne olursa olsun bir İkizler gibi duygularınız aldırmışsanız kazandınız demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.