2020 Yaz Sokak Modası

23.06.2020
114
Okuma Süresi: 2 dk, 26 sn

2020 yaz sokak modası, moda tutkunlarının merakla takip ettiği konuların başında yer almaktadır. Moda meraklıları, daha kış sezonu bitmeden ilkbahar yaz koleksiyonlarını takip etmeye başlamaktadır. Bunun en önemli nedeni ise sonbaharda gördüğümüz kıyafetlerin, aslında yaz sokak modası ile benzerlik gösterecek olmasıdır. Sokak modası ve podyumlardan ilham alınarak ortaya çıkan trendler her sezon yenilenerek farklılık yaratmaktadır. Bu sezon geçmiş sezonlardaki gösterişler bir kenara bırakılmış, sadelik ve durgunluk kıyafetlere yansıtılmıştır. Bej rengin her tonu, büyük hacimli parçalar ve son trend diz altı etekler ile buluşmuş durumdadır. 2020 yaz sokak modasında, en trend parçaları şu şekilde sıralayabiliriz.

2020 Yaz Sokak Modası 1 – yaz sokak modasi 1
2020 Yaz Sokak Modası

Diz Altı Etek Modası

2020 yaz sokak modası söz konusu olduğunda diz altı etekler kişilere biraz sıradan gelse de, bu sezonda diz altı eteklere sokaklarda sıklıkla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Hemen hemen her parça ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz bu etekler, vintage bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Diz altı etekleri, her dolapta bulunan dik yakalı kazak, salaş bir tişört, blazer ceket, yakası bağlanan ya da hareketli bir gömlek ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Hazırladığınız kombini kısa çizmeler ya da sneakerlarla tamamlayabilirsiniz. Diz altı etekleri günlük yaşantınızda ve ofis ortamınızda kurtarıcı parçalar olarak kullanabilirsiniz.

Diz Altı Etek Modası
Diz Altı Etek Modası

Fırfır Detayları

Kıyafetlerde yer alan fırfırlar herkese hitap etmese de, bu sezon sıklıkla karşılaşılacak detaylardan biridir. Fırfır detaylı parçaları, vücut tipinize göre sadece tek bir bölgenizde kullanmanız, abartılı bir görüntüden uzak olmanızı sağlayacaktır. Fırfır detaylarını kullanış biçiminize göre feminen ya da romantik bir hava yaratmanız mümkündür. 2020 yaz sokak modası içinde yer alan fırfır detaylarını yaz aylarının enerjisi ile birleştirerek, stilinizi rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Herkesin dolabında mutlaka en az bir tane bulunan jean pantolon ile kombin yapabileceğiniz, fırfır detaylı bir bluz ile sade ama bir o kadar şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Fırfırlı Elbise Modelleri
Fırfırlı Elbise Modelleri

Boyfriend Jeanlar

Boyfriend jeanlar, kış aylarında olduğu gibi yaz sokak modasının da vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Boyfriend jeanların üzerine tercih edebileceğiniz parçalar ile şık yada spor gözükmek tamamen sizin elinizdedir. Boyfriend jean üzerine tercih edeceğiniz bir basıc tişört ile sportif, sırt dekolteli bir bluz ile ise oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Boyfriend Jeanlar
Boyfriend Jeanlar

Okumanızı Tavsite Ettiğimiz Yazılar
2020 Mayo ve Bikini Modelleri
2020 İlkbahar Yaz Modası


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.