2020 Mayo-Bikini Modelleri

Deniz, kum, güneş… Çoğumuzun aklına yaz denilince ilk akla gelen 3 muhteşem kelime. Düşünce bile gülümsemekten kendimizi alı koyamadığımız, rutin hayattan uzaklaşarak arzuladığımız ve hayalini kurduğumuz enerji noktası. Peki ya bu tatil için mayo ve bikini hazırlığını yaptın mı, tam da bu noktada sizler için 2020’nin en trend mayo ve bikini modasını inceledik. Hazırsanız hemen detaylara geçelim.

31.05.2020
168

Öncelikle mayo ve bikini seçerken vücudunu tanıdığından emin ol, vücut tipine göre giyinmeniz oldukça önemlidir, özellikle mayo ve bikini de dış görünüş ve sadece güzel görünmenizi sağlayacak modeller değil, kendinize yakışan modelleri seçmeniz rahatlığınızın yanı sıra kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Eğer vücudunu tanıyorsan modaya uygun mayo ve bikini seçmen için incelemeye başlayabilirsin.

  • BATİK MODELLER

Batik Endonezya da kumaş boyama tekniğidir. Batik modellerini eşofman, etek, sweatshirt ve çoraplarda bu sezon görmüştük, batik modasını  mayo ve bikinilerde görmeye hazır olun. Genellikle bikini modellerinde göreceğimiz bu modeller plajlarda rekabetlere sebep olabilir.

Batik Modeller

Batik Modeller

  • HAYVAN DESENLİ MODELLER

Artık hayvan desenli modeller her yerde. Sadece dekorasyon modasında değil giyim modasında da önemli yere gelmiş olan hayvan desenli modeller artık tüm kadınların ilk seçimlerinden olmaya başlamıştır. Hayvan deseni mayo ve bikiniler ile akılda kalıcı ve çekici görünmeye hazır olun. Leopar izleri hala devam ederken zebra deseni mayo ve bikinilerde leopar izlerini yok edecek gibi görünüyor.

  • ÇİÇEK DESENLİ MODELLER

Çiçek desenli modelleri mayo ve bikinilerle daha zengin ve rengarenk göstermeye hazır olun. Çiçek desenleri tüm modayı etkisine almış durumda. Yaş, boy, kilo, yer, zaman farketmezsizin çiçek desenli her şey yaz mevsiminde ortak noktada buluşmamıza neden olacak. Bu yaz plajlarda rengarenk görüntülerle karşılaşmaya hazır olun.

Çiçek Desenli Modeller

Çiçek Desenli Modeller

  • YÜKSEL BEL BİKİNİ ALTLARI

Kadınların düşük bel modasından sonra en çok ilgi gösterdikleri yüksel bel modası günümüzde oldukça yer edinmiş durumda. Bacaklarınızı daha uzun,  kalçanızı daha büyük, göbeğinizi gizlemek ve belinizi ince  göstermek istiyorsanız yüksel bel bikini altları tam size göre. Şık duran bu tasarımlarla fiziğinizi olduğundan daha güzel gösterebilirsiniz.

Yüksek Bel Bikini Altları

Yüksek Bel Bikini Altları

  • Geçtiğimiz yaz oldukça rastladığımız V- yakaların modasının yerini bu yaz drape fırfırlarla olan bluzlu mayolar yerini alacak. V yaka sevmeyenler için bluzlu olan mayolar oldukça merak uyandıracak ve daha zengin bir görünüm kazandıracak. Farklı ve tamamen salaş dökümlerle bulunduğunuz durumdan daha hareketli ve cezbedici görüneceksiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.