2020 İlkbahar-Yaz Modası

28.05.2020
147

2020 İlkbahar-Yaz Kıyafet Kreasyonu;

2020 ilkbahar-yaz moda trendleri, renkleri ve kombinleri görücüye çıkmaya başladı. 2020 ilkbahar-yaz kreasyonlarında renkler pastelleştirilirken her zevke göre kombinler kendini göstermeye başladı.
Ayrıca 2020 ilkbahar-yaz sezonu çizgililerin sezonu olacaktır. Tabi ki hepimizin gardırobunda en azından 2 tane çizgili bluz veya elbise mutlaka vardır. Biraz daha konuyu açmak gerekirse fırfırlı elbiseler, tek omuzda elbiseler, tek kalçada fırfırlar, kıyafeti bir bütün haline getiren fırfırlar 2020 ilkbahar-yaz modasının yeni trendleri arasında yer alacaktır.

2020 İlkbahar Yaz Modası Elbise Modelleri
2020 İlkbahar Yaz Modası Elbise Modelleri

2020 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Kreasyonu;

Mevzu ayakkabı ise majör şehrin kendine has dinamikleri var. Mesela;
New York özgür tasarımcılar açısından çok etkili, Milan lüks deri aksesuarların şehri, Londra havalı, Paris zirvelerin şehri… Zirvede bunları birbirine bağlayan tek bir trend mevcut. 2020’nin yaz aylarının sıcaklığı sebebiyle parmakları açıkta bırakan tasarımlar, bekleyebilirsiniz. Ancak modeller sadece sandaletle sınırlı değil. 70’li yılların ihtişamlı hissini yansıtan deri botlardan, sandeletlere, platform topuk popüler bir seçeneğe benziyor.

2020 İlkbahar Yaz Modası Ayakkabı Modelleri
2020 İlkbahar Yaz Modası Ayakkabı Modelleri

2020 İlkbahar-Yaz Gözlük Kreasyonu;

2020 ilkbahar-yaz moda trendleri arasında 70’li yılları hatırlatan carey stili güneş gözlükleri mevcut.

2020 İlkbahar-Yaz Çanta Kreasyonu;

Akıllı bir harcama yapmak ise ilkbahar-yaz sezonunun belirleyici çanta trendleri sizler için derledik.

Geçen sezon moda evleri koleksiyonlarında ön planda görmüş olduğumuz mikro çantalar çok zarif ve pratik olmasına rağmen gözlerimizi alamadığımız kova çantalarında bu sezona damgasını vurduğunu düşünürsek bu sezon yatırım yapılması gereken çantalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu sezon çantalarda; portakal turuncusu, zümrüt yeşili gibi rengarenk çantalar raflarda yerini alacaktır.

2020 İlkbahar Yaz Modası - Çanta
2020 İlkbahar Yaz Modası – Çanta
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.